asansörlü evden eve nakliyat

ASANSÖRLÜ EV OFİS TAŞIMA ŞİRKETİ

0535 3135953

0216 399 6077

ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

şubat

2018

SAVAS TRANS ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliye denince ilk akla gelen KURUMSAL NAKLİYAT firması olan şirketimiz cihantrans yılların verdiği trecrübe ile kaliteli taşımacılık için tüm nakliye alanlarındaki tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılayabilcek kapasite( yani kamyon, asansörlü vinç, taşıma personeli, şehir içi yada şehir dışı nakliye organizasyonları) ve kurumsallığa sahiptir.

İstanbulda en iyi asansörlü evden eve nakliyat şirketi garantili ve olmazsa olmaz paketlemeli ambalajlmalı şekilde siz hiçbir şeye dokunmadan taşıma ve nakliyesini yapar. Geniş kapsamlı ev yada ofis taşımak için cihantrans nakliyat olarak 17.kata kadar yükselebilen akıllı vinçli taşımacılık yapmaktayız. sadece biz yeteriz. Sigortalı ofis ve işyeri taşımak büyük bir avantajdır. Ucuz işler yada sizin bilmediğiniz ufak taşımacılık ayrıntıları size büyük zararlar açabilir. Bizimle sigortalı ve garantili asansörlü nakliyeciliğin keyfini ve kalitesini görün.

Sigortalı Asansörlü Nakliyat

Tüm Taşınacak eşyalar TAŞIMA SİGORTASI ile yüzde yüz güvence altına alınmaktadır. Sigorta bedeli istenirse +150TL olarak hesaplanmaktadır.

Sözleşmeli Asansörlü Nakliyat

Karşılıklı sözleşme imzaladıkdan sonra müşterimizin müsait olduğun günde tam zamanında taşıma ve nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

ÜCRETSİZ EKSPER HİZMETİ

Taşınacak eşyanın boyutu ve binanın merdinen ve kat yüksekliğine göre kamyon ve personel ayarlanacağı için önceden gelip ücretsiz olarak yerinizde bakıp inceleyip en uygun fiyata en güvenli ve kaliteli nakliyat fiyat teklifimizi sunuyoruz.

SİGORTALI ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK ŞİRKETİ

Bina çok yüksek yada merdinven dar olması durumlarınıda yada bina yönetiminin asansörü kullanmaya izin vermediği durumlarda ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT KAMYONUMUZLA gelip eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız.

ŞEHİR İÇİ ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehir içi her gün nakliyat araçlarımız ve nakliyat asansörümüz müşterilerimize hizmet vermektedir.

ŞEHİRLER ARASI ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

Şehirler arası uzak yada yakın olması bizim için hiçbir problem yada sorun oluşturmaz. Eğer anlaşma sağlanırsa söz verdiğimiz günde eşyalarınızı yerine ulaştırırız..

istanbulsehirlerarasinakliyat.net