asansörlü nakliyat

ASANSÖRLÜ EV TAŞIMA

0535 3135953

0216 399 6077

Asansörlü nakliyat

Savastrans evden eve nakliyat ve taşımacılık firmamız gerektiğinde yada müşteri talep ettiğinde veya gerçekten taşımnaın çok zor yada imkansız gibi olduğu durumlarda 17. kata kadar yükselebilen asansörlü eşya taşıma vinçimiz ile balkondan rahatlıkla eşyalarınızı taşıyabilmekteyiz.

Evden eve nakliyenin yanısıra asansörlü eşya taşıma vinçmiz ile piyano, koltuk takımı, sanayi eşyaları, mobilya, kombi, pimapen, kalorifer peteği gibi daha bir çok malzemelerinin hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktyız..
Tüm evden eve nakliyat işlerinde kullanılmak amacıyla 17 kata otomatik yükselebilen nakliye için özel olarak dizayn edilmiş dış cephe asansörlerimiz eşya taşıma ve nakliyceliğin olmazsa olmazkarındandır. Nakliyat asansörlerimizle Türkiyenin 81 vilayetine hizmetler sunmaktayız.

Asansörlü nakliyat ücretleri gidilecek mesafe, eşyanın yüklendiği ve indirildiği yerler arasındaki mesafeye göre katlara göre ve taşınacak olan eşyalara göre değişiklik olabilmektedir. Asansörlü evden eve nakliyat fiyatı normal taşıma fiyatına ilave 400TL dir.

Asansörlü nakliyat için ilk bilinmesi gereken şey asansörün resmi belgelerinin tam olmasıdır. Daha sonra sigorta durumu gözden geçirilmelidir. Asansörlü nakliyat yaparken de mutlaka eşyaların paketlnemsi ve olası çizilmese karşı önceden tedbir alınması şartı gene normal taşıma gibi asansörlü evden eve nakliuyat da devam etmektedir.

Asansörlü ev taşıma kesinlikle uzmanlık isteyen ve zor bir iş olduğu unutulmamalıdır.

Bu konu üzerine gerekli olan detaylara en iyi şekilde özen gösterilmeyecek olursa, dikkat edilmeyecek ya da baştan önlem alınmayacak olursa şehir içi nakliyat hem paranızdan hem eşyalarınızdan zarar görebilrisiniz. Evden eve nakliyat ile ilgili daha önce çalışmış ve yetişmiş personel yapması gerekir. Bu noktada, size şehir içi evden eve nakliye hizmetleri verecek yada iş çözüm ortağı olacak nakliye şirkeitinin lojistik altyapısı, personeli, kamyonları, asansörlü vinçi ve bu işi organize edebilcek güçlü ekip olması gibi bir sürü etken vardır. Bu saydığıklarımız dan bir tanesi eksik olursa terazi şaşar ve şehir içi nakkiyat işini yapar ama eksik yapar hatalı yapar uzun sürebilir eşyalar yanlış taşınmayla zara görebilir, kamyonun belgeleri eksik olursa eşyalarınıza el konabilir vesair bir sürü uğraşmak zorunda kalabilirsniz. Cihan trans, şehir içi nakliyat alanında güçlü şirket yapısı ile ve sigortalı ve garantili nakliyatı taahüt eder ve bunu da bu internet sitesinden tüm iş ortaklarımıza duyurmayı GÖREV billriz. Şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat çözümleri için cihan trans evden eve TAM kurumsal taşımacılık anlayışı ile firmamızı arayabilir ve bilgi-fiyat isteyebilirsiniz... .

Şehir içi nakliyat şehir dışı nakliyata nazaran daha az maliyetli bir iş olduğu için bu işi yapan daha çok firma, irili ufaklı kamyoneti olan herkesi bulmak çok da zor olmasa gerek. Ama evden eve nakliyat nakliyeciliğin biraz daha hassas olması gereken bir taşıma türüdür. Sıkıntılı ve sorunlu bir nakliyat karşısında hiçbir hak talebiniz olmaz ve bukadar zahmetiniz boşa çıkıp yeniden yeni bir firmaya ayrım kalan diğer işleri tamalatmak için yeniden bir şehir içi nakliye sürecine girersini yani ir işi iki kere yapmak zorunda kalursınız. ....

  • Asansörşü nakliyat, günümüzde daha çok bina içi asansörünün olmadığı yada kullanmaya izin olmadığı durumlarda daha çok ihityiça olmaktadır.
  • Asansörlü nakliyatın da normal taşıma ileçok farklı zaman tsaarrufu olduğu da göz ardı edilmellidir.
  • Savastrans tam kurumsal asansörlü nakliyat hizmetleri sunan uzman taşımacılık şirketidir.

  • Nakliye yapacak kamyonun eksik evrak yada belgeleri olmaması gerekir. Şöförün o şehrin yol ve trafik konularında bilgisi olmalıdır.
  • Asansörlü nakliyat öncesi paketleme kesinlikle yapıyoruz. Paketleme yada ambalajlama olmadan eşyalarınızı korumak imkansızdır. Paketleme yapmanız eşyalarınızı darbelere, çizilmelere ve kire-toza karşı korur. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazıp mutfak eşyasını banyoya koyup işin süresini uzatmamak da işin tecrübesi demektir. Buda, bizim için de sizin için de zamanını dikkatli kullanmak anlamına gelir. Köpük ve naylon malzemeler de taşınma esnasında yanınızda bulunması gereken en önemli malzemelerdendir. Kırılacak eşyalarınızı olumsuz her türlü riske ve üzücü şartlara karşı korumak için değerli eşyalarınızı kalın patpatlı naylon ambalajlar ile paketliyoruz.
  • Asansörlü nakliye öncesi ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler her zaman firma persomelimz tarafından karşılanmaktadır. Sizden herkangibir eşya bant yada kaplama malzemsi vs. herhangibir şey istemeyiz. Tüm ekipmanız hazır olarak gelip eşyaları kaplayıp şehir içi nakliyata başlamaktayız. Asansorlu nakliyat için güvenli, ekonomik ve kaliteli hizmet almak isterseniz nakliyat sektörünün en önde gelen firmalarından şirketimiz cihan trans size bu konuda TAM ve EKSİKSİZ ASANSÖRLÜ NAKLİYAT hizmeti vermektedir.