#

Eşya Depolama

16 Ocak 2021

Bütün eşyalarınızı sorunsuz ve garantili bir şekilde poşetleyip kendi depomuzda saklayabilmekteyiz.Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, kendi depomuza taşıyıp garantili ve sigortalı olarak kendi depomuzda saklamaktayız. Eşyalarınızın alıncağı yere ve binanın yüksekliğine göre isteğe bağlı büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanarak taşımaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ve depolama ücretini talep etmekteyiz. Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat ve depolama işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. Eşyalarınızı uygun fiyata en iyi şekilde bize emanet edin. Sehirler arası nakliyat firması olarak en güvenli eşya depolama hizmeti bizde.

Şehir İçi Eşya Depolama

Bütün taşınacak eşyalarınız önceden, kendi ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız. Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, yüksek bina, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez. Eşyalarınızı depomuza kaldırırken çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip taşımaktayız. Eşya depolamasını anadolu yakası en uygun fiyatla hizmet vermekteyiz.

Eşya Depolama Ambalajlama

Asansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktayız. Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanmaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz.

Eşya Depolama Firması

Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. İsmimiz garantimiz Ramazan KARAKAŞ 0535 313 5953 arayın asansörlü nakliyat ve taşımacılık işini bizimle sorunsuz zahmetsiz ve stressiz olarak garantili çözüme ulaştırın. İşin ağır kısmını bize bırakın.

Asansörlü Nakliyat Personel
#

Asansörlü taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk önceliğimiz Müşteri Memnuniyetidir. İstanbulun her yerine asansorlü nakliyat hizmeti vermekteyiz. Eşyalarınızın boyutuna ve binanın yüksekliğine göre uygun araçlarımızdan birini kullanarak bütün eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız. Taşıma esnasında bütün sorumluluk firmamıza aittir. Sizde istanbulun nersinde olursanız olun bir telfon açarak asansörlü nakliyat hakkında bilgi ve fiyat alabilirsiniz. Ramazan KARAKAŞ : 0535 313 5953 asansörlü nakliyat ve işten işe evden eve nakliyat hizmetleri. Asansörlü ev yada işyeri eşya taşıma işini sigortalı ve garantili yapmaktayız. Her zaman ilk ve tek önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.www.ozfilonakliyat.com.

İSTANBUL MALTEPE EŞYA DEPOLAMA

Bütün eşyalarınızı sorunsuz ve garantili bir şekilde poşetleyip kendi depomuzda saklayabilmekteyiz.Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, kendi depomuza taşıyıp garantili ve sigortalı olarak kendi depomuzda saklamaktayız.

Eşyalarınızın alıncağı yere ve binanın yüksekliğine göre isteğe bağlı büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanarak taşımaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ve depolama ücretini talep etmekteyiz. Tüm Ağır-büyük-kaba eşya taşıma ve nakliyat ve depolama işlerimizi sözleşmeli ve sigortalı yapmaktayız. Eşyalarınızı uygun fiyata en iyi şekilde bize emanet edin. Sehirler arası nakliyat firması olarak en güvenli eşya depolama hizmeti bizde. Karşılıklı anlaşılıp, sözleşmeli olarak eşyalarınız garantili ve sigortalı olarak kendi depomuza taşınmaktadır. Taşıdığımız bütün ürünler ister küçük parça, ister büyük parça firmamızın garantisi altındadır.

Yapamıyacağımız hiç bir şeyin altına imzamızı atmıyoruz. Bütün taşınacak eşyalarınız önceden, kendi ekibimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamaktayız. Taşınacak eşyanın büyüklüğü yada küçüklüğü, yüksek bina, uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmez.

Eşyalarınızı depomuza kaldırırken çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip taşımaktayız. Eşya depolamasını anadolu yakası en uygun fiyatla hizmet vermekteyiz. Asansörlü vinç yardımıyla bütün eşyalarınızı garantili bir şekilde taşımaktayız. Eşyalarınız özenle, çizilmeden kırılmadan nakliyatta uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine tam zamanında taşımaktayız. Eşyalarınızın gideceği yere ve binanın katlarına göre büyük yada küçük asansörlü vinçler kullanmaktayız. Eşyalarınızın gidecek ve taşınacak mesafesine göre fiyatlarımız belirlenmektedir. Lütfen önceden arayıp fiyat bilgisi sorunuz. Şehirler arası nakliyat firması olarak sadece hakkımız olan taşımacılık ücretini talep etmekteyiz. Hiçbir ilave ek ücret taleb etmemeyi garanti ediyoruz. .

Ofis taşımacılığı hizmeti sundugumuz bütün müşterilerimziin eşyalarını çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip güvenle taşımaktayız. Bütün ofis taşıma işlerimiz sigortalı ve garantilidir.