#

Evden Eve Nakliyat

18 Ocak 2021

Gerçek kalitede evden eve nakliyat ihityçalrınız için Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi ailesi tüm dertlerinize çözüm ortağı olur. 25 yıllık deneyimiyle özilfo evden eve nakliyat ve çalışma ekibiyle aile havasında tüm müşterilmile aile sıcaklığı ile naklkliyat ve taşınma işlerinie sürekli karşılıklı konuşma ve çözüm üretme mantığıyla taşıma işinize çözüm ortağıdır.

Evden Eve Nakliyat Nasıl Yapılır ?

Evden eve nakliyat işlemleri toz, kir, yağmur, rüzgâr ve güneş gibi olumsuz şeylerden eşyalarınızın korunabilmesi için kapalı kasa nakliye araçlarımızla yapmaktayız. Fiyatlandırma yapılırken bulunulan şehir ve taşınılacak şehir arasındaki kilometreye ve eşyanızın büyüklüğüne ve yüklenecek araç boyutuna göre hesaplanmaktadır. Firmamız Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi evden eve nakliyat kişiye özel çözümler ve eşyanıza göre özel çözümler sunmaya ve bunları yaparken hem fiyat hem kalitende ödün vermeden yapmaya çalışıyoruz. Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat hizmetlerimizde daima kalite ve fiyatı aynı eksende tutmaya çalışıyoruz. Şehirlerarası ve şehir içi nakliyat işlerinizde biz her daim müşterimizin güvenle en uygun fiyata nakliyat yapması için çalışmalar4ımız sürmektedir.ç Çok ucuz mantığı değilde her zaman en uyguna verebieceğimiz evden eve nakliyat için konuşup imza ataraız. Yatak odası, salon takımı, portmanto, kitaplık, gardırop gibi mobilyalarınızı da söktükten sonra camlı kısımları ve eşyanızın kırılabilecek kısımları yada parçalarını evden eve nakliyat yapacağımız kamyonlarımıza çıkıntıları boşluklara denk gelecek şekilde ambalajlayıp paketleyip yerleştirmekteyiz. Firmamız Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi evden eve nakliyat personeli tarafından gidilecek yeni ev ya da iş yerinde tekrar mobilyaların tek tek montajı yapılıp müşteriden onay alındıktan sonra teslim ediyoruz.

Evden Eve Nakliyat Ambalajlama

Tüm ofis yada ev eşyaları taşıma sırasında çizilmez, kırılmaz, bir şekilde sarılır. Kırılacak eşyalar da kolilere köpüklerle dikkatli bir şekilde yerleştirilir. Koli üzerlerine mutlaka eşya sahibinin ismi yazılır.

Evden Eve Nakliyat Firması

Firmamız evden eve nakliyatta, taşımacılıkda uzman ekibimizle, garantili hizmet vermektedir. Evdene eve taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişmektedir. Firmamız hakkından fazla ücret hiç bir zaman talep etmez. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması yada eşyanızın boyutu bizim için hiç sorun değildir.

Evden Eve Nakliyat Uzman Personel

İstanbulun her yerine tecrubeli personelimiz ve her boyuttaki eşya için uygun kamyonlarımız ile evden eve nakliyat ihtiyaçalrınızı garantili olarak siz müşterilerimiz için sorunsuz ve stressiz bir şekilde uygun fiyata ama emeğimizin de karşılığını talep ederek gerçekleştiriyoruz.

Evden eve nakliye işini bize bırakın siz sadece işin keyfini sürün.Tüm evden eve nakliyat ve taşımacılık işlerimizde GARANTİ vermeyi taahhüt ediyoruz. Sözleşmemiz de yazılan dışında hiçbir ilave ücret taleb etmiyeceğimizden emin olabilirsiniz.

Müşteri memnuniyeti herzaman İLK ÖNCELİĞİMİZİDİR.

Evden eve nakliyat ihtiyçalarınıziçin taşımacılıkda uzman ekibimiz garantili olarak bütün eşyalarınızı uygun fiyata ve garantili olarak tam zamanında teslim sözü ile yerine ulaştırırız.

öncelikle yerinde ücretsiz keşif yapıp nakliye hakkında müşterimizi bilinçlendirir. Daha sonrasında karşılıklı anlamlaşma ve konuşmalar neticesinde sözleme yapılarak işe başlanır. İstanbul’dan başka bir şehire, şehirlerarası evden eve nakliyat işleriniz olduğunda size nakliyat için bir süre veririz ve bu süre içerisinde nakliyat işleriniz tamamlanmış olur. Sözümüz garantimizdir. Yapamayacağımız hiçbir işin altına imzamızı atmayız. Şehirlerarası evden eve nakliyatta taşınacak eşyanın büyüklüğü ne olursa olsun Türkiye’nin tüm illerine nakliyat hizmeti vermekteyiz.

Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi evden eve nakliyat güvencesinde eşyalarınız depo alanımızda en güvenilir şekilde muhafaza edilerek istediğiniz güne kadar depo alanımızda korunmaktadır.

Depo alanımız temiz ve steril ortamlardan oluşur. Ayrıca eşya depolama sigortamız sayesinde sigortalanmaktadır.

Sigortalanan eşyalarınız depo alanında, çalınma, yangın sel gibi felaketlere karşın güvence altına alınır.

Bu tarz durumlarda depolama hizmeti almak isteyen müşterilerimizi mağdur durumda bırakmayız. Sizlerde depolama ihtiyacınızda Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi evden eve nakliyat ailesine bekleriz.ulaşın.