evden eve nakliyat

SİGORTALI EV TAŞIMA ŞİRKETİ

0535 313 59 53

0216 3799 60 77

0212 266 04 55

EVDEN EVE NAKLİYAT

mart

2018

SAVAS TRANS EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve denince ilk akla gelen KURUMSAL NAKLİYAT firması olan şirketimiz yılların verdiği tecrübe ile kaliteli taşımacılık için tüm nakliye alanlarındaki nakliyat ihtiyaçlarını karşılayabilcek kapasite( yani kamyon asansörlü vinç taşıma personeli şehir içi yada şehir dışı nakliye organizasyonları) ve kurumsallığa sahiptir..

Evden eve nakliyat çalışmalarımıza bünyemizde barındırdığımız 12 kamyon, 12 kamyonetten oluşan araç filosu ve her biri tecrübeli 36 kişilik personelimizle sektörde edindiğimiz tecrübeler ile evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda profesyonel bir yaklaşımla sizlere hizmet veriyoruz. 

İstanbul evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda siz de şimdi bizimle temas kurun ve mutlu müşterilerimiz arasına katılarak evden eve nakliye işini savas trans farkı ile tanışın.

Evden eve nakliyat sektöründe gösterilmesi gereken hassasiyet, sürat ve güvenirliliğin bilincinde hizmet veren firmamız SAVASTRANS EVDEN EVE NAKLİYAT tüm şubeleri ile nakliye planlmasını kontrol etmek amacı ile sürekli karşılklı irtibat halindedir. Türkiye'nin her yerine taşımacılık ve evden eve nakliyat hizmeti vermekteyiz. Sürekli ve kesintisiz hizmetin yanında müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiş olan firmamız büyüyen müsteri portföyü ve hizmet kalitesiyle tanışmak için sizi de kurumsal evden eve nakliyat şirketimize bekleriz.

Evden eve nakliyat için 02163996077 nolu çağrı merkezimizden bizlere ulaşıp nakliye hakkında soru sorabilir ve fiyat teklifi isteyebilirsiniz.