evden eve nakliyat istanbul

SİGORTALI GARANTİLİ TAŞIMA ve NAKLİYAT ŞİRKETİ

0535 313 59 53

0216 399 60 77

EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

ekim

2019

CİHAN TRANS EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL EVDEN EVE NAKLİYAT

Evden eve nakliye denince ilk akla gelen şirketimiz sehiricikargo.com yılların verdiği tecrübe ile kaliteli taşımacılık için tüm nakliye alanlarındaki tüm nakliye ihtiyaçlarını karşılayabilcek kapasite( yani kamyon, asansörlü vinç, taşıma personeli, şehir içi yada şehir dışı nakliye organizasyonları) ve kurumsallığa sahiptir.

İstanbulda en iyi evden eve nakliyat şirketi için CİHANTRANS evdeneve nakliyat şirketi garantili ve olmazsa olmaz paketlemeli ambalajlmalı şekilde, siz hiçbir şeye dokunmadan taşıma ve nakliyesini yapar. Geniş kapsamlı ev yada ofis taşımak için CİHANTRANS nakliyat olarak 32.kata kadar yükselebilen akıllı vinçli taşımacılık yapmaktayız. İstanbulda evden eve nakliyat ihtitaçalrınız içi sadece biz çözüm için yeteriz.

1Paketlemeli 2Sigortalı 3asansörlü nakliyat ve taşıma büyük bir avantajdır. Ucuz işler yada sizin bilmediğiniz ufak taşımacılık ayrıntıları size büyük zararlar açabilir. Bizimle paketlemeli,sigortalı, asansörlü nakliyeciliğin keyfini ve kalitesini görün.

Sigortalı evden eve nakliyat istanbul

Tüm Taşınacak eşyalar TAŞIMA SİGORTASI ile yüzde yüz güvence altına alınmaktadır. Sigorta bedeli istenirse +150TL olarak hesaplanmaktadır.

Sözleşmeli evden eve Nakliyat istanbul

Karşılıklı sözleşme imzaladıkdan sonra müşterimizin müsait olduğun günde tam zamanında taşıma ve nakliyesini gerçekleştiriyoruz.

ÜCRETSİZ EKSPER HİZMETİ

Taşınacak eşyanın boyutu ve binanın merdinen ve kat yüksekliğine göre kamyon ve personel ayarlanacağı için önceden gelip ücretsiz olarak yerinizde bakıp inceleyip en uygun fiyata en güvenli ve kaliteli nakliyat fiyat teklifimizi sunuyoruz.

SİGORTALI ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİRKETİ

Bina çok yüksek yada merdinven dar olması durumlarınıda yada bina yönetiminin asansörü kullanmaya izin vermediği durumlarda ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT KAMYONUMUZLA gelip eşyalarınızı asansörlü vinç yardımıyla taşımaktayız.

ŞEHİR İÇİ EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

Şehir içi her gün nakliyat araçlarımız ve nakliyat asansörümüz müşterilerimize hizmet vermektedir.

ŞEHİRLER ARASI EVDEN EVE NAKLİYAT İSTANBUL

Şehirler arası uzak yada yakın olması bizim için hiçbir problem yada sorun oluşturmaz. Eğer anlaşma sağlanırsa söz verdiğimiz günde eşyalarınızı yerine ulaştırırız..

istanbulsehirlerarasinakliyat.net