ev taşıma

EV NAKLİYESİ / OFİS NAKLİYESİ

0535 3135953

0216 3996077

0212 2660455

444 55 37

Ev taşıma

Ev taşıma yada nakliyatını Türkiye’ nin il ve ilçelerine evden eve şeklinde Profesyonel taşıma ekibimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınız taşınmaktadır. Eşyalarınızın büyüklüğü veya küçüklüğü bizim için önemli değil. Parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Parça eşya taşıma ile ilgili detayları parça eşya nakliyat sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Detaylı ev taşıma fiyat teklifi almak isterseniz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Whatsup dan da sorularınıza cevap verebiliriz. Evtaşıma, Nakliye, Taşımacılık gibi ihityaçlarınız için sizlerin iş yükünü hafifletmek için uygunb fiyatlı çözümler üretmeye çalışmaktayız. Çok ucuza iş yapmıyoruz. Gerçek kaliteli ev taşıma işleri paketleme ile mümkün olmaktadır.

 

Nakliye kamyonlarımız yada nakliye asansörümüz TC Ulaştırma Bakanlığından onaylı K1K2K3 yetki belgelerine sahip olup, Türkiye karayollarında eşya taşımaya yetkili bir araçlardır. Aynı zamanda ticari araç kullanma belgesi olan SRC belgesine de sahip bulunmaktayız. Nakliye hizmetleri için Resmi Fatura kesmekteyiz.

şehir içinde olacaksa kesinlikle nakliye ile ilgili daha önce çalışmış ve yetişmiş personel yapması gerekir. Bu noktada, size şehir içi evden eve nakliye hizmetleri verecek yada iş çözüm ortağı olacak nakliye şirketinin lojistik altyapısı, personeli, kamyonları, asansörlü vinçi ve bu işi organize edebilcek güçlü ekip olması gibi bir sürü sebepler topluluğu vardır. Bu saydıklarımızdan bir tanesi eksik olursa terazi şaşabilir buda size kötü sonuçlar doğurabilir. Sorunsuz nakliye çözümleri için uzman ekibimizle şehir içi ve şehirlerrası nakliyat da cihan trans nakliyat a.ş.

Şehir içi ev taşıma işini herkes yapabilir ama

01eksik yapabilir,

02 hatalı yapabilir,

03 gereksiz uzun sürebilir,

04 eşyalar yanlış taşınmayla zara görebilir,

05 kamyonun belgeleri eksik olursa eşyalarınıza el konabilir,

06 Şehir içi nakliyat bitince ilave para istenebilir,

07 Olası kaza durumlarında sigorta olmazsa zararınız karşılnmayacak boyutlara ulaşabilir,

vesair bir sürü uğraşmak zorunda kalabilir ve şehir içi nakliyat işinize tekrar düzeltmek için fazladan paranız gidebilir.

Savaş trans, ev taşıma alanında güçlü şirket yapısı ile ve sigortalı ve garantili nakliyatı taahhüt eder ve bunu da bu internet sitesinden tüm iş ortaklarımıza duyurmayı GÖREV biliriz. Şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat çözümleri için cihan trans ev taşıma şirketi TAM kurumsal taşımacılık anlayışı ile arayabilir ve bilgi-fiyat isteyebilirsiniz... .

Şehir içi ev taşıma yada evden eve nakliye nasıl olması gerektiğini sizleri bilgilendirmek için aşağıda sıralamaya çalışalım :


Kounusunda uzman nakliye personeli,
Evden eve nakliyata uygun çelik kasalı kamyon ve kamyonet grubu,
Nakliyat kamyonun içerisi mobilyalara ve beyaz eşyalara zarar vermeyecek iç yapıda olması gerekli,
Araçlar firmaya ait olup firma personeli olmalıdır.
Paketleme malzemelerinin temiz ve kalın patpatlı olması gerekir.
Her eşyaya göre farklı ince yada kalın ambalajlamayı çok iyi yapmak gerekir,
Gelen ekipte mobilya montaj demontaj ustası olmalı ve işin püf noktalarını iyi bilmelidir,
Kırılacak eşyaların özel olarak toparlanması ve dikkatli olarak ambalaj yada sarılması gerekir.
Eşyalarınız taşıyan kamyonun resmi evtaşıma belgelerine sahip olmalı

Nakliye kamyonu kullanan personlün SRC PSİKOTEKNİK ve E sınıfı ehliyeti olaması gerekir.

Anlaşmaya göre Taşıma sigortası yapılmalıdır.

Tüm bu saydıklarımızın tamamını bir arada bulunduran cihan trans nakliyat a.ş. nakliye çözümleri ve bunları organize edebilecek altyapı, kamyon, asansörlü vinç, paketleme malzemesi, çağrı merkezi ve uzman personeli ile her daim yanınızdadır.

Şehir içi nakliyat şehir dışı nakliyata nazaran daha az maliyetli bir iş olduğu için bu işi yapan daha çok firma vardır.

Hatta irili ufaklı kamyonet alan herkesi şehiriçi evden eve nakliyatçı sanmak da çok yanlış olur.

Bu tip kamyonu alanın yapabileceği hiç de kolay olmayan bir işdir ev taşımacılığı, çünkü eşya paketleme, kaliteli malzeme ile kaplama ve taşınırkan dikkat edilmesi hatta kamyona yerleştirilmesine kadar her şey ev taşımacılığın önemli ipucuları arasındadır.

Şehir çi nakliye kamyonlarımız kapalı çelik kasalı evden eve nakliyat için üretilmiş olmak zorundaadır.

Şehiriçievden eve nakliyat nakliyeciliğin biraz daha hassas olması gereken bir taşımacılık çeşiti ve türüdür. Sıkıntılı ve sorunlu bir nakliyat karşısında hiçbir hak talebiniz olmaz ve bu kadar zahmetiniz boşa çıkıp yeniden yeni bir firmaya yarım kalan diğer işleri tamamlatmak için yeniden bir ev taşıma sürecine girmek zorunda kalabilirsiniz.... (tabi bunu hiç istemeyiz)

  • Şehir içi nakliye, günümüzde daha çok aynı ilçe yada yakın ilçeler arasında yapılmaktadır.. Doğru olan sadece nakliye değil taşımanında ana bir iş olması gerektiği unutulmamalıdır. savaş trans şehir içi nakliyat da Tam kurumsal taşımacılık şirketidir.

  • Şehir içi nakliye yapacak kamyonun eksik evrak yada belgeleri olmaması gerekir. Şöförün o şehrin yol ve trafik konularında bilgisi olmalıdır.
  • Paketleme kesinlikle yapılması gerekir. Biz paketleme yapmadan kesinlike şehir içi eşya tşıamcılığına sonuna kadar KARŞIYIZ.. Paketleme yada ambalajlama olmadan eşyalarınızı korumak imkansızdır. Şehir çi nakliye için paketleme yapmak eşyalarınızı darbelere ve kire karşı korur. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazıp mutfak eşyasını banyoya koyup işin süresini uzatmamak da işin tecrübesi demektir. Buda, bizim için de sizin için de zamanını dikkatli kullanmak anlamına gelir. Köpük ve naylon malzemeler de taşınma esnasında yanınızda bulunması gereken en önemli malzemelerdendir. Kırılacak eşyalarınızı olumsuz her türlü riske ve üzücü şartlara karşı korumak için değerli eşyalarınızı kalın patpatlı naylon ambalajlar ile paketliyoruz.
  • Şehiri içi evden evenakliye öncesi taşımcılık esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler her zaman firma persomelimz tarafından karşılanmaktadır. Sizden herhangi bir eşya bant yada kaplama malzemesi vs. herhangibir şey talep etmeyiz. Tüm ekipmanız hazır olarak gelip eşyaları önce uygun bir şekilde söküp taşıncak hale getirip kaplayıp şehir içi evdene ev nakliyata başlarız Daha sonra yeni evinizde aynı şekilde kurulu olarak sizin istediğin odaya ve sizin istediğiniz köşeye kurulumunu yaparız
  • Şehir içi evdenevenakliyat için güvenli, ekonomik ve kaliteli hizmet almak isterseniz nakliyat sektörünün en önde gelen firmalarından olan SAVAŞTRANS NAKLİYAT A.Ş. size bu konuda TAM ve EKSİKSİZ KURUMSAL EVDEN EVE NAKLİYE yada EV TAŞIMA hizmetleri vermektedir.