Şehirler arası nakliyat şirketi

EV, OFİS TAŞIMA, EVDEN EVE NAKLİYE İSTANBUL

0535 979 24 00

0216 305 49 99

0212 225 73 16

444 12 75

OFİS TAŞIMA

Ofis taşıma Türkiyenin tüm il ve ilçelerine evden eve şeklinde taşıma ekibimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınız taşınmaktadır.

Eşyalarınızın büyüklüğü veya küçüklüğü bizim için önemli değil. Yolun mesafesi şehir içi yada şehirlerarası olması da bizim için gayet olağan bir işdir.

Parça eşya taşıma hizmeti de vermekteyiz. Parça eşya taşıma ile ilgili detayları parça eşya nakliyat sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Detaylı ev taşıma fiyat teklifi almak isterseniz için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Whatsup dan da sorularınıza cevap verebiliriz.

Ofis taşıma, Nakliye, Taşımacılık gibi ihtyaçlarınız için sizlerin iş yükünü hafifletmek için uygun fiyatlı çözümler üretmeye çalışmaktayız. Çok ucuza iş yapmıyoruz. Gerçek kaliteli ev taşıma işleri paketleme ile mümkün olmaktadır.

Nakliye kamyonlarımız yada nakliye asansörümüz TC Ulaştırma Bakanlığından onaylı K1K2K3 yetki belgelerine sahip olup, Türkiye karayollarında eşya taşımaya yetkili bir araçlardır. Aynı zamanda ticari araç kullanma belgesi olan SRC belgesine de sahip bulunmaktayız. Ofis taşıma hizmetleri için Resmi Fatura kesmekteyiz.

şehir içinde olacaksa kesinlikle nakliye ile ilgili daha önce çalışmış ve yetişmiş personel yapması gerekir. Bu noktada, size şehir içi evden eve nakliye hizmetleri verecek yada iş çözüm ortağı olacak nakliye şirketinin lojistik altyapısı, personeli, kamyonları, asansörlü vinçi ve bu işi organize edebilcek güçlü ekip olması gibi bir sürü sebepler topluluğu vardır. Bu saydıklarımızdan bir tanesi eksik olursa terazi şaşabilir buda size kötü sonuçlar doğurabilir. Sorunsuz nakliye çözümleri için uzman ekibimizle şehir içi ve şehirlerrası nakliyat da cihantrans nakliyat a.ş.

Şehir içi ofis taşıma işini herkes yapabilir ama

01 eksik yapabilir,

02 hatalı yapabilir,

03 gereksiz uzun sürebilir,

04 eşyalar yanlış taşınmayla zara görebilir,

05 kamyonun belgeleri eksik olursa eşyalarınıza el konabilir,

06 Şehir içi nakliyat bitince ilave para istenebilir,

07 Olası kaza durumlarında sigorta olmazsa zararınız karşılnmayacak boyutlara ulaşabilir,

vesair bir sürü uğraşmak zorunda kalabilir ve şehir içi nakliyat işinize tekrar düzeltmek için fazladan paranız gidebilir.

Savaş grup nakliyat, ofis taşıma ve nakliyat alanında güçlü şirket yapısı ile ve sigortalı ve garantili nakliyatı taahhüt eder ve bunu da bu internet sitesinden tüm iş ortaklarımıza duyurmayı GÖREV biliriz. Şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat çözümleri için cihan trans evden eve TAM kurumsal taşımacılık anlayışı ile firmamızı arayabilir ve bilgi-fiyat isteyebilirsiniz... .

Ofis taşıma nasıl olması gerektiğini sizleri bilgilendirmek için aşağıda sıralamaya çalışalım :


Kounusunda uzman nakliye personeli,
Ofis taşıma için nakliyata uygun çelik kasalı kamyon ve kamyonet grubu,
Nakliyat kamyonun içerisi mobilyalara ve beyaz eşyalara zarar vermeyecek iç yapıda olması gerekli,
Araçlar firmaya ait olup firma personeli olmalıdır.
Paketleme malzemelerinin temiz ve kalın patpatlı olması gerekir.
Her eşyaya göre farklı ince yada kalın ambalajlamayı çok iyi yapmak gerekir,
Gelen ekipte mobilya montaj demontaj ustası olmalı ve işin püf noktalarını iyi bilmelidir,
Kırılacak eşyaların özel olarak toparlanması ve dikkatli olarak ambalaj yada sarılması gerekir.
Eşyalarınız taşıyan kamyonun resmi taşıma belgelerine sahip olmalı

Nakliye kamyonu kullanan personlün SRC PSİKOTEKNİK ve E sınıfı ehliyeti olması gerekir.

Anlaşmaya göre Taşıma sigortası yapılmalıdır.

Tüm bu saydıklarımızın tamamını bir arada bulunduran cihan trans nakliyat a.ş. ofis taşıma ve nakliye çözümleri ve bunları organize edebilcek altyapı, kamyon,asansörlü vinç, paketleme malzemesi, çağrı merkezi ve uzman personeli ile daima yanınızdadır.

Şehir içi yada şehir dışı ofis taşıma işi önmeli ve dikkat gerektiren bir işdir. Ofis taşıma yapan bir çok firma vardır.

Hatta irili ufaklı kamyonet alan herkesi ofis taşımacılığını yaptğını sanmak da çok yanlış olur.
Bu tip kamyonu olanın yapabilceği hiç de kolay olmayan bir işdir ofis taşıma işi.
Çünkü eşya paketleme, kaliteli malzeme ile kaplama ve taşınırkan dikkat edilmesi gerekenler, hatta kamyona yerleştirlmesine kadar ofis taşıma için önemli ipucuları arasındadır.
Ofis taşıma kamyonlarımız kapalı çelik kasalı evden eve nakliyat için üretilmiş olmak zorundaadır.

Şehiriçievden eve nakliyat nakliyeciliğin biraz daha hassas olması gereken bir taşımacılık çeşiti ve türüdür. Sıkıntılı ve sorunlu bir nakliyat karşısında hiçbir hak talebiniz olmaz ve bu kadar zahmetiniz boşa çıkıp yeniden yeni bir firmaya yarım kalan diğer işleri tamalatmak için yeniden bir şehir içi nakliye sürecine girersini yani bir işi iki kere yapmak zorunda kalabilirsiniz.... (tabi bunu hiç istemeyiz)

 • Ofis taşıma, günümüzde daha çok aynı ilçe yada yakın ilçeler arasında yapılmaktadır.. Doğru olan sadece nakliye değil taşımanında ana bir iş olması gerektiği unutulmamalıdır. Paketleme olmadan eşyalarını korumak neredeyse imkansızdır. Doğru paketle ile cihan trans ofisinizi güvenle taşımak için gerekli bilgi belge ve kamyon ve nakliye vinç grubuna sahiptir.

 • Cihan trans ofis taşıma da Tam kurumsal nakliyat şirketidir.

 • Ofis taşıması yapacak kamyonun eksik evrak yada belgeleri olmaması gerekir. Şöförün o şehrin yol ve trafik konularında bilgisi olmalıdır.
 • Paketleme kesinlikle yapılması gerekir. Biz paketleme yapmadan kesinlike ofis taşımacılığına sonuna kadar KARŞIYIZ.. Paketleme yada ambalajlama olmadan eşyalarınızı korumak imkansızdır. Ofis taşıma için paketleme yapmak eşyalarınızı darbelere ve kire karşı korur. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazıp mutfak eşyasını banyoya koyup işin süresini uzatmamak da işin tecrübesi demektir. Buda, bizim için de sizin için de zamanını dikkatli kullanmak anlamına gelir. Köpük ve naylon malzemeler de taşınma esnasında yanınızda bulunması gereken en önemli malzemelerdendir. Kırılacak eşyalarınızı olumsuz her türlü riske ve üzücü şartlara karşı korumak için değerli eşyalarınızı kalın patpatlı naylon ambalajlar ile paketliyoruz.
 • Ofis taşıma ve nakliyesi öncesinde, ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler her zaman firma persomelimz tarafından karşılanmaktadır. Sizden herhangi bir eşya bant yada kaplama malzemesi vs. herhangibir şey talep etmeyiz. Tüm ekipmanız hazır olarak gelip eşyaları önce uygun bir şekilde söküp taşıncak hale getirip kaplayıp ofis yada eşya taşımaclığına başlarız. Daha sonra yeni yerinizde aynı şekilde kurulu olarak sizin istediğin odaya ve sizin istediğiniz köşeye kurulumunu yaparız.
 • Ofis taşıma için güvenli, ekonomik ve kaliteli hizmet almak isterseniz nakliyat sektörünün en önde gelen firmalarından olan SAVASTRANS NAKLİYAT A.Ş. size bu konuda TAM ve EKSİKSİZ KURUMSAL OFİS TAŞIMA hizmetleri vermektedir.

CİHAN TRANS | evden eve nakliyat, şehir içi taşıma şirketi 0850 2285251
30.gününde AFRİN'DE ZAFERE GİDEN KAHRAMAN TÜRK ASKERİNİN DULARIMIZLA YANINDAYIZAfrin neden önemli? Afrin Türkiye için önemli çünkü Hatay ve Kilis'in tam karşısında ve bu sınırın terör örgütü PKK uzantısı YPG'nin elinde olmasını istemiyor. YPG için önemli çünkü burası Akdeniz'e açılan kapı. ABD için önemli çünkü sınırımızda planladığı Kürt devletinin Akdeniz'e kadar uzanmasını istiyor. Rusya için önemli çünkü destekçisi olduğu Esad'a muhalif ÖSO'nun eline geçsin istemiyor. TSK’nın Afrin’e yönelik gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’nda teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Uzman Çavuş Koray Karaca için Pendik’teki eski dumankaya camii yeni 15 Temmuz Şehitler Camii’nde cenaze töreni düzenleniyor. Şehidin Türk bayrağına sarılı naaşı Kartal’daki baba evinde alınan helalliğin ardından camiye getirildi. Şehidin babası Ramazan Karaca ve annesi Fadime Karaca taziyeleri kabul ederken, havanın yağışlığı olmasına rağmen yüzlerce kişinin camiye akın ettiği görüldü. Yüzlerce vatandaş yağmurun altında Afrin şehidini son yolculuğuna uğurluyor.. Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi....Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi...Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın, Galip et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın!

Kurumsal evden eve nakliyat şirketi

EV TAŞIMA / OFİS TAŞIMA

0850 228 5251

0216 371 76 05

0212 211 61 66

 • slidebg1
 • slidebg1
 • slidebg1
 • slidebg1
 • darkblurbg

CİHAN TRANS NAKLİYAT A.Ş. ye HOŞGELDİNİZ

Bu web sitemizde sizleri nakliyat hakkında ve bizim çalışmlarımız ve yapabildiklerimiz hakkında bilgilendirmelerde bulanacağız. Nakliyat adı altında tüm ihtiyaçlarınız için çağrı merkezimizi arayabilir yada bir kere çağrı yapıp kapatırsanız size geri dönüş yapıp nakliyat hakkındaki sorularınızın cevaplarını vermeye çalışan çok sayıdaki nakliye personelimiz telefonumuzun ucundadır..

HIZLI ve GÜVENLİ NAKLİYECİLİK

Cihan Trans Evden Eve Nakliyat, 2000 yılında İstanbul' da kurulmuş, Zamanla Evden EveNakliyat ile başladığı hizmet ağını genişleterek bugün nakliye ve taşımacılık adına ne varsa tamamına hizmet veren firma olmuştur. Tüm bu evden eve nakliyat işlerinde müşteri odaklı hizmet anlayışı ile istanbul ve çevre illerde de bayi agını uzman bir şekilde kurmuş olup, sürekli büyüyen nakliye kamyonları ve asansörlü nakliye araçları ile nakliyat hizmetlerinde kaliteyi bozmadan SÜPER NAKLİYE işleri yapmaktadır.

PAKETLEMELİ NAKLİYECELİK

Paketleme kesinlikle yaparız. Paketleme yapmak eşyalarınızı çizilmelere, darbelere, kire ve toza karşı en iyi korumanın yolu ve en iyi önlem aracıdır. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazmanız da odalara ayırırken karışıklık olmaması açısından önemlidir. Havalı köpüklü naylon malzemeler de taşınma yapılan eşyalarda çizilme yada herhangi bir kötü sonuç riskinı sıfıra indiriyoruz. Kırılacak eşyalarınızı her türlü riske ve taşınmanın zor şartlarına karşı korumak için değerli eşyalarınızı köpük ve naylon ambalajlar ile paketlemesi cihan trans nakliyat ekibi süper bir işçilikle kaplamaktadır.

ZAMANIN DEĞERLİ OLDUĞUNUN FARKINDAYIZ.

Şehirlerarası yada şehir içi farketmez EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerimizden yararlanabilir, eşyalarınızın taşınma durumunu sorgulayabilir ayrıca taşınma talebinizi iletebilirsiniz. En uygun fiyat ve kaliteden ödün vermeyen nakliye tekliflerimiz için CİHANTRANS evden eve nakliyat.

EV TAŞIMA / OFİS TAŞIMA / EVDEN EVE TAŞIMA ŞİRKETİ CİHAN TRANS NAKLİYAT STRATEJİLERİ

sabah : 08:00 - akşam :22:00

Sadece mesai saatleri içinde size hizmet verebilmekteyiz. Yapamayacağımız şeyleri yazmayız da söylemeyizde.

TÜRKİYE ÇAPINDA 72 BAYİ ve HER BAYİ İÇİN 1 BÜYÜK 1 KÜÇÜK NAKLİYAT KAMYONU

Eşyanlarınınz boyutlarına göre nakliye kamyonu organizasyonu şirketimiz tarafından sizin için en uygunu ve en hesaplısı seçilir.

GÜVENLİ NAKLİYECİLİK / KANUNUNİ SORUMLULUK

Tüm taşıma personelimiz sigorta ve kanuni giderleri şirketimiz tarafından karşılanır. Tüm sürücülerimiz yetki belgeleri eksiksiz yola çıkmaya mecburdur.t

TÜM TÜRKİYE' ye GÜVENLE ULAŞTIRMA SÖZÜ.

Türkiyenin ucu bucağı bizim için hiç bir zaman taşıma yapmaya engel değildir.

WHATS UP dan bize yazın

0532 541 83 83

zamanında teslimat

Zamanında teslimat yapmak bizim için çok önemlidir. Bunu yaparken yol ve hız sınırlarını %100 uymaktayız. Zaman ve güvenlik ilk önceliğimizdir.

EVDEN EVE NAKLİYAT, taşıma şekilleri ve taşıma çeşitlerimizi aşağıda size resimli olarak anlatmaya çalıştık.

EVDEN EVE NAKLİYE PLANLAMASI

 • Müşteri İstekleri dogrultusunda ORTAK bir sözleşme

 • Eşya paketlemesi ve taşımaya hazır hale getirilmesi

 • Evden eve nakliyat kamyonumuza şirketimiz personeli tarafından yerleştirilmesi

 • varış yerinde montaj ve kurulum dahil teslim etme.

EVDEN EVE NAKLİYE (ev-ofis taşıma)

şehir içi nakliye

0850 228 52 51

cihan trans şehir içi nakliyat

şehirlerarası nakliye

0216 371 76 05

cihan trans şehirlerarası nakliyat

asansörlü nakliye

0532 541 83 83

cihan trans asansörlü nakliyat

eşya depolama

0212 211 61 66

cihan trans sigortalı nakliyat

Evden eve nakliyat referanslarımız :

dap yapı

ev taşıma, ofis taşıma, rezidans nakliyatı

Dap yapı bünyesinde tüm projelerinde ev taşıma ofis taşıma ve rezidans taşıma hizmetlerimiz değerli müşterimizin değerli eşyalarını en uzman personelimiz tarafından özenle taşımaktayız..

Sigortalı ve kaliteli nakliye için bizi tercih edin rahat ve güvenle taşımacılığın keyfinini bizimle yaşayın. Evden eve nakliyat sıkıntılı değil sadece yorucu olsun. Bizim için yorulma en usta olduğumuz işdir.

nish adalar

büyük ev taşıma, lüks konut nakliyesi

maltepenin en lüks konutlarına en kaliteli nakliyat için sizde cihan trans evden eve nakliyat şirketimize bekleriz..

Lüks ve ugun fiyatı bir arada sunan şirketimizi tercih edin rahat ve güvenle taşımacılığın keyfinini yaşayın. Evden eve nakliyat sıkıntılı değil sadece yorucu olsun. Bizim için yorulma en keyifli olduğumuz işdir.

NAKLİYAT DENİNCE AKLA NE GELİRSE BİZ TALİBİZ.

şubat

2018

ofis nakliyesi

OFİS TAŞIMA

Tam Kurumsal ofis şirket plaza büro fabrika dersane hastane kasa vesair tüm iş nakliyesi ihtiyaçlarınızda cihan trans nakliyat a.ş.

şubat

2018

ev nakliyesi

EV TAŞIMA

Uzman personel ile uzman ev taşımacılığı cihan trans evden eve.

22 şubat2018

2018

sözleşmeli nakliye

SİGORTALI TAŞIMA ŞİRKETİ

Sizde cihan trans nakliyatın uzman personeli ile nakliye oraganizasyonları, zaman varış paketleme montaj deomantaj işlerini şirketimizin uzman personeli ile çözüme ulaştırmayı bekliyoruz.

EV NAKLİYESİ

Uzman ev taşıma ekibimiz, eksperlerimiz ve 19 yıllık ev nakliyesi tecrübemizle müşterilerimize Türkiye’nin 81 ilinde en kaliteli paketlemeli ve asansörlü ev taşıma ev nakliyesi hizmetleri sunuyoruz. Ev nakliyesi hizmetlerimizle taşınmanın bütün zorluklarını ve ağırlığını sizden alıp bir sırtlıyoruz. Ev nakliyesi ihtiyaçlarınızda cihantrans nakliyat a.ş. 08502285251

Uzman Ev Nakliyesi

Tam 19 yıldır ev nakliyesi yapıyoruz. Siz anladınız ne demek istedigimizi. Ev nakliyesi bizim işimiz.

0532 5418383

Asansörlü Ev Nakliyesi

Asansörlü nakliye vincimiz sayesinde apartman içinde duvarlara çarpma riski ortadan kalkar. Bina içinde taşıma sırasında hasar oluşmasını engeller. Hızlı ve Pratik kullanımı sayesinde eşyaların daha hızlı olarak nakliye araçlarına yüklenme ve boşaltmasını sağlar. İstanbulda en iyi asansörlü evden eve nakliyat şirketi için cihan trans evdeneve nakliyat şirketi garantili ve olmazsa olmaz paketlemeli ambalajlmalı şekilde siz hiçbir şeye dokunmadan taşıma ve nakliyesini yapar. Geniş kapsamlı ev yada ofis taşımak için cihantrans nakliyat olarak 32.kata kadar yükselebilen akıllı vinçli taşımacılık yapmaktayız. Sadece cihantrans nakliyat a.ş. tüm nakliyat işini komple yapabilecek kapasiteye sahipdir. Sigortalı ofis ve işyeri taşımak büyük bir avantajdır. Ucuz işler yada sizin bilmediğiniz ufak taşımacılık ayrıntıları size büyük zararlar açabilir. Bizimle sigortalı ve garantili asansörlü nakliyeciliğin keyfini ve kalitesini görün.

0216 3717605

Paketlemeli Ev Nakliyesi

Uzman EV NAKLİYESİ personelimizin yaptığı kaliteli malzeme ile doğru ambalajlama ve paketleme sonucunda eşyalarınız; içeriğine, yapısına, türüne, bekleme süresine ve bekleyeceği yere göre kalın patpatlı naylon nakliye poşetlerimizle ambalajlanarak olası çizilmelere karşı tam korunmuş olur.

0212 2116166