#

Ofis Taşıma

18 Ocak 2021

Şehiriçi yada şehirdışı ofis taşıma işleriniz için her boyuttaki kamyonlarımız ile eşyanıza göre nakliyat yapmaktayız. Eşyanıza ve bulunduğunuz binaya göre ücretsiz ekspertiz yapmaktayız.

Şehir İçi Ofis Taşıma

Şehiriçi ofisten ofise nakliyatta, uzman ekibimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermekteyiz. Ofisinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanızın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır.

Ofis Taşıma Ambalajlama

Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız.

Ofis Taşıma Firması

Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir.. Ofisten ofise nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle aktarmaktayız. Bütün işlerimiz sigortalı ve garantilidir.İşten işe nakliyatta, taşımacılıkda uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermektedir. İşyerinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir.

Ofis Taşıma Uzman Personel
#

Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildiktenn sonra taşınam işlemi yapmaktayız. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir..

İşten işe nakliyat hizmeti sundugumuz bütün müşterilerimziin eşyalarını çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip güvenle taşımaktayız.. Bütün nakliyat ve taşımacılık işlerimiz sigortalı ve garantilidir.ozfilonakliyat.com.

ŞEHİR DIŞI OFİS TAŞIMA

Şehirdışı ofis taşımacılıgı, uzman ekibimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermekteyiz.

Ofisinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanızın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz.

Taşıdığımız bütün ürünler firmamızın garantisi altındadır. Bütün taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildikten sonra taşıma işlemine başlamktayız. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir.. Ofisten ofise nakliyat işlemi sırasında eşyalarınızı çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip istediğiniz yere güvenle aktarmaktayız. Bütün işlerimiz sigortalı ve garantilidir.İşten işe nakliyatta, taşımacılıkda uzman personelimizle, günün her saati ve yurdun her yerine kaliteli hizmet vermektedir.

İşyerinizde taşınacak malzemenin boyutuna göre ve binanın yüksekliğine göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilmektedir. Şehiriçi Kargo Nakliyat Şirketi olarak hiç bir zaman ilave ek ücret talep etmiyoruz. Karşılıklı anlaşılıp sözleşmeli olarak eşyalarınızı garantili yerlerine ulaştırıyoruz. Taşıdığımız bütün eşyalar firmamızın garantisi altındadır. Ofisinizde taşınacak eşyalar önceden firma personelimiz tarafından patpatlı poşetlerle kaplanıp çizilmez ve kırılmaz hale getirildiktenn sonra taşınam işlemi yapmaktayız. Taşınacağınız mekanın uzak yada yakın olması, şehir içi yada şehir dışı olması bizim için hiç bir sorun teşkil etmemektedir..

Ofis taşımacılığı hizmeti sundugumuz bütün müşterilerimziin eşyalarını çizilmez yumuşak poşetlerle kaplayıp çizilmiyecek ve kırılmıyacak şekilde paketleyip güvenle taşımaktayız. Bütün ofis taşıma işlerimiz sigortalı ve garantilidir.

şehiriçi taşıma - şehirlerarası taşıma - parça eşya taşıma - TUZCUOĞLU NAKLİYAT 05323620016 İst Anadolu: (0216)4271783 - İst Avrupa: (0212)2660455