sigortalı evden eve nakliyat

EV yada OFİS TAŞIMA ŞİRKETİ

444 55 37

0216 399 60 77

0212 266 04 55

SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

ekim

2018

CİHAN TRANS SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT

İSTANBUL SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYE

Sigortalı evden eve nakliyat denince ilk akla gelen KURUMSAL NAKLİYAT firması olan şirketimiz savas trans yılların verdiği trecrübe ile sigortalı taşıma şirketidir. Tüm araçlarımız full kasko ve full sigortalıdır. Taşıdığımız tüm eşyalarımızı da taşıma sigortası yaparak güvence altına almaktayız. Taşıma sigortası yada sigortalı evden eve nakliyenin malyeti taşıma ve nakliye fiyatına ilave sadece 150TL dir. Savastrans kaliteli taşımacılık için tüm nakliye alanlarındaki nakliye ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasite( kamyon asansörlü vinç taşıma personeli şehir içi yada şehir dışı nakliye organizasyonları) ve kurumsallığa sahiptir..

nisan

2018

CİHAN TRANS SİGORTALI EVDEN EVE NAKLİYAT NEDİR? SİGORTA TEMİNATI HAKKINDAKİ MERAK ETTİKLERİNİZ?

Sigortalı eşya taşıma ve nakliyesi demek işe başlamadan eşyaları sayıp eşyalara uygun sigorta fiyatını belirlemekle olur.

Örneğin 3+1 ev eşyaşı taşınacaksa 50.000TL teminat belirliyoruz ve bunun için sigorta maliyeti 150 TLdir. Ama müşteri eşyasınını daha fazla olduğunu yada daha pahalı eşyalarının olduğunu belirtirse, limiti eşya taşıma işi için en fazla 100.000TL olarak belirleyip bu taşıma sigortasının da fiyatını 300TL olarak sözleşmemize yazarız.


Sigortalı nakliyat ve taşıma şirketi SAVASGRUP NAKLİYAT A.Ş.