sigortalı taşıma

EV,OFİS TAŞIMA İSTANBUL

0535 3135953

0216 399 60 77

0212 266 04 55

SİGORTALI TAŞIMA

Sigortalı eşya taşıma ve nakliyesi demek işe başlamadan eşyaları sayıp eşyalara uygun sigorta fiyatını belirlemekle olur. Örneğin 3+1 ev eşyaşı taşınacaksa 50.000TL teminat belirliyoruz ve bunun için sigorta maliyeti 150 TLdir. Ama müşteri eşyasınını daha fazla olduğunu yada daha pahalı eşyalarının olduğunu belirtirse, limiti eşya taşıma işi için en fazla 100.000TL olarak belirleyip bu taşıma sigortasının da fiyatını 300TL olarak sözleşmemize yazarız.

Türkiye’ nin tüm şehirlerine ve ilçelerine evden eve şeklinde uzman taşıma ekibimiz ile sorunsuz bir şekilde eşyalarınız sigortalı taşınmaktadır. Eşyalarınızın büyüklüğü küçüklüğü bizim için önemli değil. Detaylı ev taşıma fiyat teklifi almak isterseniz için bizimle iletişime geçin lütfen. Whatsup dan da sorularınıza cevap verebiliriz.

Evtaşıma, Nakliye, Taşımacılık gibi ihtiyaçlarınız için iş yükünüzü hafifletmek için uygun fiyatlı çözümler üretmeye çalışmaktayız. Çok ucuza iş yapmıyoruz. Gerçek kalitede ev taşıma işleri paketleme ve asansörlü nakliye vinçi ile en süper sonuçlar alınmaktadır. Müşteriler bazen benim evimi ucuz taşı da nasıl taşırsan taşı mantığıyla hareket etmektedir. Bu da üzücü yada kötü sonuçlara sebep vermektedir. Bugun bir nakliye işi en az 4 personel ile mümkün olmaktadır. 4 personelin yevmiye, sigorta ve yemek maliyeti hesaplandığında en az 800TL gibi bir maliyet oluşmaktadır. Buna kamyon ve mazot fiyatı da eklendiğinde tam maliyet çıkmaktadır. Yani şehir içi nakliyat bedeli 1000TL altında iş verirseniz gerçek kaliteyi yakalamanız neredeyse İMKANSIZDIR.

Savaş trans nakliyat a.ş. firmamıza ait tüm taşıma ve nakliye kamyonlarımız yada nakliye asansörlerimiz T.C.Ulaştırma Bakanlığından onaylı K1-K2-K3 yetki belgelerine sahip olup, Türkiye karayollarında şehiriçi ve şehirlerarası eşya taşımaya yetkili araçlardır. Aynı zamanda ticari araç kullanma belgesi olan SRC belgelerimiz de eksiksiz olup tam kurumsal sigortalı nakliye ve taşıma hizmetleri vermekteyiz. Nakliye ve taşıma hizmetleri için zorunlu olan resmi fatura kesmekteyiz.

Taşıma ve nakliyat ihtiyacınız varsa kesinlikle nakliye ile ilgili daha önce çalışmış ve yetişmiş personelin bu işe sevk edilmeli. Bu noktada, size şehir içi evden eve nakliye hizmetleri verecek yada iş çözüm ortağı olacak nakliye şirketinin lojistik altyapısı, personeli, kamyonları, asansörlü vinçi ve bu işi organize edebilcek güçlü ekip olması gibi bir sürü sebepler topluluğu vardır. Bu saydıklarımızdan bir tanesi eksik olursa terazi şaşabilir buda size kötü sonuçlar doğurabilir. Sorunsuz nakliye çözümleri için uzman ekibimizle şehir içi ve şehirler arası nakliyat da süper kalitede sonuçlar için lütfen bizden randevu ve eksper talep edin.

eşya taşıma işini herkes yapabilir ama

01eksik yapabilir,

02 hatalı yapabilir,

03 gereksiz uzun sürebilir,

04 eşyalar yanlış taşınmayla zara görebilir,

05 kamyonun belgeleri eksik olursa eşyalarınıza el konabilir,

06 Nakliyat bitince ilave para istenebilir,

07 Olası kaza durumlarında sigorta olmazsa zararınız karşılanmayacak boyutlara ulaşabilir,

vesair bir sürü uğraşmak zorunda kalabilir ve nakliyat işinize tekrar düzeltmek için fazladan paranız gidebilir.

Savaş trans, istanbul evden eve nakliyat alanında güçlü şirket yapısı ile ve sigortalı nakliyatı taahhüt eder ve bunu da bu internet sitesinden tüm iş ortaklarımıza duyurmayı GÖREV biliriz. Şehir içi nakliyat, evden eve nakliyat çözümleri için savaştrans evden eve TAM kurumsal taşımacılık anlayışı ile firmamızı arayabilir, bilgi-fiyat isteyebilirsiniz... .

Sigortalı şehir içi yada şehirlerarası ev taşıma, evden eve nakliye nasıl olması gerektiğini sizleri bilgilendirmek için aşağıda sıralamaya çalışalım :

Kounusunda uzman nakliye personeli,
Evden eve nakliyata uygun çelik kasalı kamyon ve kamyonet grubu,
Nakliyat kamyonun içerisi mobilyalara ve beyaz eşyalara zarar vermeyecek iç yapıda olması gerekli,
Araçlar firmaya ait olup firma personeli olmalıdır.
Paketleme malzemelerinin temiz ve kalın patpatlı olması gerekir.
Her eşyaya göre farklı ince yada kalın ambalajlamayı çok iyi yapmak gerekir,
Gelen ekipte mobilya montaj demontaj ustası olmalı ve işin püf noktalarını iyi bilmelidir,
Kırılacak eşyaların özel olarak toparlanması ve dikkatli olarak ambalaj yada sarılması gerekir.
Eşyaların üzerine içeriği yazılmalıdır. (Örneğin bayan giysi, kırılacak eşya, cam eşya gibi...)
Eşyalarınız taşıyan kamyonun resmi evtaşıma belgelerine sahip olmalıdır

Nakliye kamyonu kullanan personelin SRC PSİKOTEKNİK ve E sınıfı ehliyeti olması gerekir.

Anlaşmaya göre Taşıma sigortası yapılmalıdır.

Tüm bu saydıklarımızın tamamını bir arada bulunduran savaş trans nakliyat a.ş. nakliye çözümleri ve bunları organize edebilcek altyapı, kamyon,asansörlü vinç, paketleme malzemesi, çağrı merkezi ve uzman personli ile her daim yanınızdadır.

Şehir içi nakliyat şehir dışı nakliyata nazaran daha az maliyetli bir iş olduğu için bu işi yapan daha çok firma vardır.

Hatta irili ufaklı kamyonet alan herkesi şehiriçi evden eve nakliyatçı sanmak da çok yanlış olur.
Bu tip kamyonu olanın yapabileceği hiç de kolay olmayan bir iş koludur evden eve nakliyecilik. Çünkü eşya paketleme, kaliteli malzeme ile kaplama ve taşınırkan dikkat edilmesi hatta kamyona yerleştirilmesi gibi şehir içi nakliyatın önemli ipuçları arasındadır.
Şehir çi nakliye kamyonlar kapalı çelik kasalı evden eve nakliyat için üretilmiş olmak zorundaadır.

Şehiriçievden eve nakliyat nakliyeciliğin biraz daha hassas olması gereken bir taşımacılık çeşiti ve türüdür. Sıkıntılı ve sorunlu bir nakliyat karşısında hiçbir hak talebiniz olmaz ve bu kadar zahmetiniz boşa çıkıp yeniden yeni bir firmaya yarım kalan diğer işleri tamalatmak için yeniden bir taşıma sürecine girersiniz, yani bir işi iki kere yapmak zorunda kalabilirsiniz.... (İyi düşünmek gerekir...!)

  • Şehir içi nakliye, günümüzde daha çok aynı ilçe yada yakın ilçeler arasında yapılmaktadır.. Doğru olan sadece nakliye değil taşımanında ana bir iş olması gerektiği unutulmamalıdır. Gerçek kalitede ev taşıma işleri paketleme ve asansörlü nakliye vinçi ile en süper sonuçlara ulaşılabilir. Müşteriler bazen benim evimi ucuz taşı da nasıl taşırsan taşı mantığıyla hareket etmektedir. Bu da üzücü yada kötü sonuçlara sebep vermektedir. savas trans şehir içi nakliyat da Tam kurumsal taşımacılık şirketidir.

  • Şehir içi nakliye yapacak kamyonun eksik evrak yada belgeleri olmaması gerekir. Şöförün o şehrin yol ve trafik konularında bilgisi olmalıdır.
  • Paketleme kesinlikle yapılması gerekir. Biz paketleme yapmadan kesinlike şehir içi eşya tşıamcılığına sonuna kadar KARŞIYIZ.. Paketleme yada ambalajlama olmadan eşyalarınızı korumak imkansızdır. Şehir çi nakliye için paketleme yapmak eşyalarınızı darbelere ve kire karşı korur. Paketlerinizin üzerine, içine ne koyduğunuzu yazıp mutfak eşyasını banyoya koyup işin süresini uzatmamak da işin tecrübesi demektir. Buda, bizim için de sizin için de zamanını dikkatli kullanmak anlamına gelir. Köpük ve naylon malzemeler de taşınma esnasında yanınızda bulunması gereken en önemli malzemelerdendir. Kırılacak eşyalarınızı olumsuz her türlü riske ve üzücü şartlara karşı korumak için değerli eşyalarınızı kalın patpatlı naylon ambalajlar ile paketliyoruz.
  • Şehiri içi evden evenakliye öncesi taşımcılık esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz malzemeler her zaman firma persomelimz tarafından karşılanmaktadır. Sizden herhangi bir eşya bant yada kaplama malzemesi vs. herhangibir şey talep etmeyiz. Tüm ekipmanız hazır olarak gelip eşyaları önce uygun bir şekilde söküp taşıncak hale getirip kaplayıp şehir içi evdene ev nakliyata başlarız Daha sonra yeni evinizde aynı şekilde kurulu olarak sizin istediğiniz odaya ve sizin istediğiniz köşeye kurulumunu yaparız.
  • Şehir içi evdenevenakliyat için güvenli, ekonomik ve kaliteli hizmet almak isterseniz nakliyat sektörünün en önde gelen firmalarından olan SAVASTRANS NAKLİYAT A.Ş. size bu konuda TAM ve EKSİKSİZ KURUMSAL EVDEN EVE NAKLİYE yada EV TAŞIMA hizmetleri vermektedir.